„Zaplątani w sieć„ (3 filmy DVD)

Wysyłka w: 14 dni
Cena: 336,72 zł 336.72
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

1 Film DVD Zaplątani w sieć – Happy Slapping. Film przedstawia zainicjowany aktprzemocy w kompromitujący sposób i wykorzystanie go w sieci internetowej co wpływa na ośmieszenie i poniżenie głównego bohatera.
2 Film DVD Zaplątani w sieć – Cyberbullying. Film przedstawia zainicjowany akt przemocy psychicznej pomiędzy koleżankami z klasy. Poruszamy w filmie problem tolerancji i akceptacji nowej koleżanki w klasie, oraz wykorzystywanie internetu do rozsyłania plotek na temat nowej uczennicy w szkole, która była wyśmiewana i upokarzana przez inne uczennice w internecie.
3 Film DVD Zaplątani w sieć – Sexting. Dziewczyna padła ofiarą sextingu. Kolega chcąc zrobić jej na złość umieścił półnagie jej zdjęcie w internecie.
PO OBEJRZENIU FILMÓW UCZEŃ BĘDZIE ZNAŁ KONSEKWENCJE TAKICH ZACHOWAŃ, ORAZ UŚWIADOMI SOBIE, ŻE CYBERPRZEMOC TO PRZESTĘPSTWO!!!
DWA KOMENTARZE DO FILMU udzielili Pani Joanna Garnier koordynator projektu ” ZAGUBIENI W CYBERPRZESTRZENI ” oraz PRZEDSTAWICIEL POLICJI – ST. ASP. MACIEJ PIOTROWSKI – Specjalista ds. PREWENCJI KRYMINALNEJ – OFICER PRASOWY .
W komentarzu zachęcają uczniów do podzielenia się swoimi problemami np. nękaniem w grupie z kimś komu ufamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl